עמוד הבית   |   צוות המשרד   |   פרסומים   |   מאמרים   |   צור קשר   |    
     
     
 
 
 
 
     
  מלאו פרטים בטופס המצורף
ונציגנו ייצרו קשר בהקדם :
 
     
   
     
     
 
   

 עורך דין תמ"א 38


     
  מה המשמעות של עו"ד לקבלן תמ"א 38? מה היא הדרך הטובה ביותר לבחירת עו"ד לקבלן תמ"א 38? מה ההבדל בין ייצוג קבלן בבניית בנין חדש לעומת ייצוג בפרויקט תמ"א 38?

לאורך שנים רבות מדינת ישראל התעלמה מן הסכנות הכרוכות ברעידות האדמה שעשויות לפקוד את המדינה בכל רגע נתון. רק משנת 1980 שונה תקן הבנייה לכזה אשר ייתן מענה במקרה חירום של רעידות אדמה. על כן הוחלט כי הבניינים הישנים, אלה אשר נבנו לפני פרוץ תקן החדש יזדקקו לחיזוקים.

לשם כך חשוב מאוד כי את הקבלנים ייצג " עו"ד לקבלן תמ"א 38 ", ההבדל המשמעותי ביותר בין חיזוק בניין קיים לבין בניית בניין חדש הוא בראש ובראשונה בשל העובדה כי בעלי הנכסים והדיירים נשארים להתגורר בדירתם לכל אורך השיפוץ. כמו כן בפרויקטים מסוג אלו הקבלנים השונים מוסיפים עוד קומות ועוד דירות לבניין זה שימכרו לדיירים חדשים כדירות חדשות לכל דבר ועניין.

כמו כן חשוב מאוד לציין כי ברוב המקרים כל בעל נכס כזה או אחר משדרג את דירתו בעוד תוספת של מרפסת שמש וחדר נוסף או ממ"ד. עו"ד לקבלן תמ"א 38 יצטרך לעזור ללקוחו לעגן ולאבטח את עצמו בהסכם שישמור על האינטרסים שלו. עו"ד לקבלן תמ"א 38 מקצועי ומנוסה הוא הכרחי ביותר על מנת שפרויקט כזה יצא אל הפועל.

עו"ד לקבלני תמ"א 38? איך בוחרים את הטוב ביותר?

ראשית כל חשוב מאוד להבין כי לא ניתן להתפשר על השכרת שירותיו של עו"ד לקבלני תמ"א 38 המנוסה ובעל המוניטין הרב ביותר. כמו כן חשוב מאוד להקפיד על המלצותיהם של קבלנים ולקוחות מרוצים. לפיכך ברור כי בחירת עורך דין לקבלן תמ"א 38 מקצועי ומנוסה יעשה את ההבדל. 

עורך דין לקבלן תמ"א 38? משרד עורכי הדין של נחום נאמן לשירותכם!

משרד עורך דין לקבלני תמ"א 38 של נחום נאמן פועל לאורך שנים רבות במסירות ובנאמנות לטובת קבלני תמ"א 38 וכמו כן בפרויקטים של פינוי בינוי. עורך דין לקבלני תמ"א 38 בעל מוסר עבודה ותודעת שירות גבוהה ביותר.
 
     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
עו"ד לקבלן תמ"א 38
 
 
 
 נחום נאמן - חברת עריכת דין |   מייל :   icb@nn-law.co.il    |    טלפונים : 09-772-2602  /   050-979-7099
 
קידום אורגני | קידום אתרים