עמוד הבית   |   צוות המשרד   |   פרסומים   |   מאמרים   |   צור קשר   |    
     
     
 
 
 
 
     
  מלאו פרטים בטופס המצורף
ונציגנו ייצרו קשר בהקדם :
 
     
   
     
     
 
   

 עורך דין לפינוי בינוי


     
  מה היא הדרך הטובה ביותר לבצע עסקת פינוי בינוי? איך בוחרים עורך דין לפינוי בינוי? מה היתרונות והחסרונות של פרויקט פינוי בינוי לעומת תמ"א 38?

ראשית כל חשוב מאוד להבהיר כי הן בפרויקט פינוי בינוי והן בפרויקט תמ"א 38 המרוויחים הגדולים הם ללא ספק בעלי הנכסים. בכל אחד מאותם פרויקטים יגדל שטח הדירה בעשרות אחוזים על ידי הוספת מרפסת שמש ו\או חדר נוסף או ממ"ד. תוספות אלו יגרמו לעלייה משמעותית בערכה של הדירה.

הדרך הטובה ביותר להיכנס לעסקה מסוג זה היא על ידי השכרת שירותי של עורך דין לפינוי בינוי. לאורך כל הפרויקט חשוב מאוד כי הוא ילווה על ידי עורך דין לפינוי בינוי אשר בקיא בכל הפרטים ובכל החוקים. כמו כן על מנת להבטיח עבורכם את העסקה הטובה ביותר ולהימנע מסיבוכים כאלו ואחרים יש להיעזר באותו עורך דין לפינוי בינוי שהוא בעל ניסיון רב.

היתרון המשמעותי ביותר של פינוי בינוי על פני מסלול תמ"א 38 הוא בכך שלמעשה בעל הנכס יזכה לדירה חדשה לגמרי. בפינוי בינוי יפונו הדיירים למגורים זמניים עד להשלמת בניית המבנה החדש. בכל אותה תקופה יצטרך עורך דין לפינוי בינוי מטעמו של בעל הנכס לדאוג כי יקבל את התנאים הטובים ביותר. כמו כן חשוב מאוד לציין כי לבעל הנכס ישולמו כל העלויות הנדרשות בעת המגורים החלופיים.

עורך דין פינוי בינוי? איך בוחרים את העורך דין הנכון?

חשוב מאוד להתקשר עם עורך דין פינוי בינוי שמתמקצע בתחום ספציפי זה. כמו כן מומלץ להתקשר עם עורך דין לתוכנית פינוי בינוי שרכש ניסיון רב בפרויקטים מסוג אלו על מנת לעזור לכם להשיג את ההסכם האיכותי ביותר והבטוח ביותר.

עו"ד לבינוי פינוי? משרד עורכי הדין נחום נאמן פועלים למענכם!

פינוי בינוי זו המומחיות שלנו. עו"ד לבינוי פינוי יעמוד לצידכם וילווה אתכם לאורך כל תקופת הפרויקט. שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך תוך הקפדה על הגנת על האינטרסים של הלקוחות. עורך דין לתוכנית פינוי בינוי אחראי ובעל מוניטין רב.
 
     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דיני משפחה
 
 
 
 נחום נאמן - חברת עריכת דין |   מייל :   icb@nn-law.co.il    |    טלפונים : 09-772-2602  /   050-979-7099
 
קידום אורגני | קידום אתרים